۱۳۹۵/۰۹/۲۴
معاون استاندار تاکید کرد:

توفیقات دولت در سطح کشور، استان و سازمانی صادقانه تشریح شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: توفیقات دولت باید در سطوح کشوری ، استانی و سازمانی از سوی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی به درستی تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد تقی ایرانی در جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان اظهار داشت: مردم باید عملکرد و دستاوردهای دولت را بدانند و بنابراین اطلاع رسانی درست و کافی بایداز سوی روابط عمومی ها و رسانه ها صورت پذیرد.
ایرانی افزود: بسیاری از مخالفان دولت سعی در کمرنگ جلوه دادن خدمات و اقدامات دولت یازدهم در فضای عمومی جامعه هستند.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید وارث بخش عمده ای از مشکلات و مسائل دولت قبل بوده و امروزه برخی سعی دارند با به حاشیه بردن دولت آن ضعف ها را به دست فراموشی بسپارند.
وی تاکید کرد: از بین بردن امید و تسلط ناامیدی بر افکار عمومی هدف مخالفان دولت است و ما به عنوان متولیان دولت در استان باید به درستی خدمات دولت را در بخش های مختلف به مردم اطلاع دهیم.
ایرانی افزود: مخالفان دولت سعی دارند با به حاشیه بردن دولت اذهان عمومی را از حقیقت دور کرده و ضعف ها و ایرادات دولت گذشته را بپوشانند.
ایرانی تصریح کرد: عملکرد دولت یازدهم از ابتدای تاسیس شفاف و واضح بوده و آثار و نتایج اقدامات آن در سطح جامعه بسیار موثر است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: دولت در ابتدای تاسیس خود با مشکلات فراوانی مواجهه بود که توانست با درایت و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری بسیاری از این مسائل را پشت سر بگذارد.
محمد تقی ایرانی افزود: صدور چندین قطعنامه از سوی شورای امنیت سازمان ملل، تحریم تمامی کشورها علیه ایران و به وجود آمدن سایه جنگ علیه ایران از عمده مشکلات دولت یازدهم در ابتدای تاسیس خود بوده است.
ایرانی خاطر نشان کرد: دولت یازدهم با سکانداری دکتر روحانی وبا درایت مقام معظم رهبری توانست تحریم ها را برداشته وبه موفقیت بزرگ برجام در جامعه بین المللی دست یابد.
وی ادامه داد: پیروزی ایران در اوپک و افزایش سهمیه ایران و در مقابل افزایش نیافتن سهمیه دیگر کشورها که موجب بالا رفتن قیمت نفت شد از دیگر توفیقات دولت تدبیر و امید بوده است.
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان  در خصوص مساله تمدید تحریم ها از سوی امریکا تصریح کرد: تمدید تحریم ها از سوی دولت آمریکا مورد تایید هیچ یک از کشورهای عضو اتحادیه  اروپا و همچنین کشورهای 1+5  نیست و باید بدانیم برجام یک توافق بین المللی است.
ایرانی تاکید کرد: تمدید تحریم ها و نقض برجام به ضرر دولت آمریکاست چرا که آنها را از بازارهای ایران دور کرده و زمینه حضور سایر کشورها را در ایران فراهم می نماید.
وی افزود: امروز نقدهای غیر منصفانه زیادی علیه دولت وجود دارد که دولت تدبیر و امید با سعه صدر شنوایی تمامی آنان است.
وی مطرح کرد: روابط عمومی تمامی دستگاههای اجرایی باید خدمات ارزشمند دولت را در تمامی حوزه های فرهنگی، اجتماعی،اقتصادی و.... به اطلاع مردم برسانند و در این راستا شفافیت و صداقت کلام را در دستور کار خود قرار دهند.
ایرانی در ادامه به دو انتخابات مهم پیش رو اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه مردم در انتخابات گذشته بر کسی پوشیده نیست و ما باید سعی کنیم با ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه موجب حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده باشیم.
در این جلسه همچنین مشاور استاندار و معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار نیز گفت: خدمات دولت باید شفاف و در کمال صداقت به اطلاع مردم برسد.
ایزدی افزود: خدمات دولت یازدهم به نحو احسن در سال های گذشته ارائه شده و امروز ما وظیفه اطلاع رسانی این خدمات ارزشمند را به مردم بر عهده داریم.
وی همچنین تاکید کرد: شورای هماهنگی روابط عمونی باید متناسب با محتوا به دنبال ارایه راهکارها و نظرات کارشناسانه در حوزه اطلاع رسانی به مردم باشد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده