روابط عمومی ها بازوان توانمند و محور توسعه دستگاههای اجرایی هستند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛
روابط عمومی ها بازوان توانمند و محور توسعه دستگاههای اجرایی هستند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان شمالی گفت: روابط عمومی ها بازوان توانمند و محور توسعه دستگاههای اجرایی هستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مجید پورعیسی در دیدار با هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان اظهار داشت: روابط عمومی‌ها باید کوششی آگاهانه داشته و برای مدیران خود به عنوان یک مشاور محسوب شوند.
پورعیسی تاکید کرد: اگر روابط عمومی های دستگاههای اجرایی در جایگاه واقعی خود قرار گیرند بسیاری از مسائل و مشکلات کاهش یافته و سازمانها می توانند سریعتر به اهداف خود برسند.
وی ادامه داد: روابط عمومی با مطالعه و بررسی وضعیت سایر استان ها می توانند یادآور فرصت ها و تهدیدها را در حوزه های مختلف به مدیران شهرستانی و استانی باشند.
وی روابط عمومی ها را رکن چهارم توسعه عنوان کرد و افزود: روابط عمومی ها باید به درستی از جایگاه خود آگاه باشند و سعی در تقویت آن نمایند.
پورعیسی ادامه داد: مدیران دستگاههای اجرایی نیز می توانند با ایجاد امنیت شغلی و فراهم سازی تجهیزات و امکانات و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز از جایگاه روابط عمومی ها حمایت نمایند.
وی تصریح کرد: حضور و نقش روابط عمومی ها در حوزه های مختلف همچون چگونگی هزینه کرد اعتبارات در سطح استان پررنگ باشد و در این زمینه حساسیت های لازم را جهت پیگیری و اقدامات لازم ایجاد نمایند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: ارتقاء شاخص های فرهنگی استان در حوزه ی صنعت چاپ و انتشار کتاب و مجلات از سوی روابط عمومی ها امکان پذیر است.
مجید پورعیسی افزود: گفتمان ها و نوشته های روابط عمومی ها اثر بخش است و بنابراین نوع نگرش ها به این حوزه باید تغییر نماید.
پورعیسی تاکید کرد: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در سطح جامعه در خصوص تحقق شعار سال و حمایت از توسعه تولیدات داخلی از سوی روابط عمومی ها صورت می پذیرد و نقش آنان در این راستا بی بدیل است.
وی تصریح کرد: مباحث اقتصاد مقاومتی باید در سطح جامعه به یک گفتمان تبدیل شود و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات در حوزه های مختلف باید در این راستا باشد که تقویت نقش روابط عمومی ها جهت تحقق این اهداف بسیار موثر است.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها با ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود همراه دولت جهت دستیابی به اهداف شعار سال باشند ، چرا که در حال حاضر بحث اقتصاد مقاومتی از اولویت های اصلی کشور است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی نیز در ادامه این جلسه به نقش و جایگاه حوزه روابط عمومی در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت:برگزاری دوره های آموزشی به منظور ارتقای توانمندی کارشناسان حوزه روابط عمومی الزامیست.
علی اصغر ایزدی ادامه داد:چارت سازمانی روابط عمومی در دستگاه های اجرایی نیز باید ارتقا یابد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۴۴۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی