روابط عمومی حلقه وصل مردم و مسئولان و تقویت کننده امید و نشاط در جامعه است
استاندار در جمع اعضای شورای مدیران روابط عمومی های استان:
روابط عمومی حلقه وصل مردم و مسئولان و تقویت کننده امید و نشاط در جامعه است
استاندار خراسان شمالی در دیدار اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های این استان که صبح دوشنبه برگزار شد، از روابط عمومی به عنوان حلقه وصل مردم و مسئولان یاد کرد و گفت: روابط عمومی ها باید کارهای انجام شده و موفقیت ها را به مردم منعکس کنند تا روحیه امید و نشاط در جامعه بیشتر تقویت شود.
ه گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی که از روابط عمومی به عنوان تابلوی هر اداره و قلب تپنده هر دستگاه یاد کرد، گفت: نگاه ما این است که بدون روابط عمومی، کارها پیش نمی رود و اگر این واحدها دستاوردها و کارهای انجام شده را بیان نکنند، روحیه امید و نشاط به جامعه تزریق نمی شود.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها، در کنار کمک به بازتاب عملکردها وظیفه فرهنگ سازی را هم بر عهده دارند و قادر هستند با کمک به بسط نگاه آحاد جامعه، در حوزه توسعه و پیشرفت جامعه نقش آفرین شوند.
وی بیان کرد: در 9 ماه گذشته هر 2 روز یکبار یک مسئول کشوری از سطح معاون وزیر به بالا را به استان دعوت کردیم؛ با این هدف که بتوانیم از این ظرفیت ها برای بالفعل شدن توانمندی و قابلیت های بالقوه استان بهره بگیریم و روابط عمومی ها نیز باید در این مسیر حرکت کنند.
وی با اشاره به این که امروز دنیا به دهکده کوچکی تبدیل شده است، جایگاه مهم روابط عمومی ها در این شرایط را مورد تأکید قرار داد و با افزودن این که روابط عمومی ها باید تلاش کنند عملکردها به خوبی نقد و به مردم منعکس شود، خاطرنشان کرد:  به دلیل نوع نگاهی که به این حوزه داشتیم، از روز اول ورود به استان، روابط عمومی را جزو شورای معاونان استاندار قرار دادیم.
مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه روابط عمومی و نگاه خاص استاندار خراسان شمالی به این حوزه ابراز امیدواری کرد: در کنار ارتقای جایگاه تشکیلاتی روابط عمومی ها، با همراهی مدیران اتفاقات جدیدتری در این حوزه رقم بخورد.
علی اصغر ایزدی از روابط عمومی ها به عنوان تنها تیم رسانه ای دولت در شرایط کنونی یاد کرد و افزود: این نهاد باید برای بیان عملکرد دولت و ایجاد وحدت رویه به کمک رسانه ها بر تلاش های خود بیفزاید.
در این دیدار، اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، ضمن قدردانی از نگاه ویژه استاندار به جایگاه روابط عمومی ها، از محمدرضا صالحی دعوت کردند تا در برنامه های تدارک دیده شده به مناسبت هفته روابط عمومی که اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، حضور یابد./
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۵۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی